Connect with us

Lajme

Delawie: S’ka rëndësi fituesi, politika e SHBA-së ndaj Kosovës nuk ndryshon

Ambasadori i ri i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Gregory Delawie, nuk mendon se pavarësisht se kush do të fiton garën presidenciale në SHBA, raportet ndaj Kosovës nuk do të ndryshojnë.

Published

on

 

Ai ka thënë se kush do që fiton në SHBA, politika nuk duhet të ndryshon. Sipas tij, qëndrimi i SHBA-së, nuk do të ndryshon ndaj Kosovës duke thënë se Kosova ka pas gjithmonë përkrahje dhe do të vazhdon kështu.

Delaëie ka thanë se marrëdhëniet ndërmjet SHBA-së dhe Kosovës janë të shkëlqyera.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending