Connect with us

Lajme

Del videoja me pamjet e rënda: Momenti kur kamioni në Stockholm shtyp njerëzit (Video)

Kamion i cili dje rreth orës 15:00 ka goditur njerëzit në rrugën e këmbësorëve përball një supermarketi në Stokholm, la pesë persona të vdekur dhe 15 të tjerë të lënduar.

Published

on

Në rrjetet sociale është publikuar një video e gjiruar nga kamerat e sigurisë në të cilën shihet se si kamioni më shpejtësi marramendëse kalon në rrugën e këmbësorëve.

Në video, gjithashtu, shihen njerëz duke ikur në panik dhe duke u larguar nga rruga.

Ky sulm është quajtur terrorist nga qeveria suedeze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending