Connect with us

Lajme

Del pozitiv me koronavirus Presidenti i Brazilit, i cili u takua me Trumpin javën e kaluar

Published

on

Presidenti i Brazilit Jair Bolsonaro,  ka rezultuar pozitiv me koronavirus thonë disa burime.

Tani të gjithë sytë i kanë kah Presidenti amerikan Donald Trump, i cili u takua me Bolsonaron të shtunën.

Bolsonaro dhe Trump shtrënguan duart me Trumpin në takimin e së shtunës, që do të thotë që spekulimet tani po rriten nëse presidenti amerikan mund të kishte kapur virusin vdekjeprurës, shkruan RT.

Megjithatë djali i Bolsonaros Eduardo, e quajti raportin “gënjeshtër” dhe tha se provat e babait të tij nuk kanë përfunduar ende. “Gjithmonë ka nga ata njerëz që thonë gënjeshtra në media,” tha në twitter të premtën.

Ndërkaq, Trump tha se ai nuk ka “plane” për t’u testuar për sëmundjen. /Periskopi.com/

 

 

 

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending