Connect with us

Sporti

Del Piero: Mund të rikthehem te Juventus

Published

on

Legjenda e Juventusit, Alessandro Del Piero nuk e ka përjashtuar mundësinë e rikthimit te klubi nga Torino.

Natyrisht, ai do te mund të rikthehej për të kontribuar në një rol tjetër te bardhezinjtë.

“Është një marrëdhënie në distancë pasi unë nuk jam në Torino dhe ne nuk kemi mundësi ta shohim njëri-tjetrin, por kjo nuk është aspak një problem për mua”, deklaroi italiani.

“Nuk ka keqardhje, pasi ne vetëm i ndamë rrugët disa vite më parë. Unë jam i lumtur me jetën time”.

“A mund të kthehem në të ardhmen te Juve? Unë nuk vë kufizime rreth të ardhmes”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending