Connect with us

Lajme

Erdogan: Terrorizmi nuk njeh fe, do ta luftojmë deri në fund atë

Published

on

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan përmes një deklarate të lëshuar për media, ka dënuar sulmin në aeroportin “Ataturk” të Stambollit, që ndodhi gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, shkruan lajmi.net

Ai thotë se sulmi “tregon se terrorizmi nuk njeh as fe e as vlera”.

Erdohan i ka bërë thirrje komunitetit ndërkombëtar që të ngriten kundër terrorizmit dhe është zotuar se Turqia do të qëndrojë e fortë përballë sulmeve dhe grupeve terroriste.

“Turqia ka fuqinë, vendosmërinë dhe kapacitetet që të vazhdojë luftën kundër terrorizmit deri në fund”, ka thënë Erdogan./lajmi.net

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending