Connect with us

Sporti

Deklaratë ‘bombë’ nga Ibra para ndeshjes me Cityn

Published

on

Sulmuesi i Manchester United, Zlatan Ibrahimovic ka dhënë një deklaratë të fortë parandeshjes ndaj Manchester Cityt.

Suedezi thotë se kudo që ka shkuar, ka fituar.

“Unë pres një atmosferë fantastke dhe një lojë të mirë. Dy skuadra me cilësi të mira janë duke garuar për titullin”, deklaroi Ibrahimovic.

“Në çdo vend ku unë kam luajtur, kam ardhur dhe kam fituar”, përfundoi Ibra. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending