Connect with us

Sporti

De Sciglio në Barcelonë?

Barcelona është duke monitoruar mbrojtësin italian të Milanit, Mattia De Sciglio.

Published

on

Që nga largimi i Dani Alves ‘katalunasit’ janë duke pasur probleme me pozitën e mbrojtësit të krahut të djathtë.

Barcelona ka përpiluar një listë të mbrojtësve të krahut të djathtë që mund t’i transferojë. Stephan Lichtsteiner (Juventus) dhe Branislav Ivanovic (Chelsea).

Sipas Mundo Deportivo, drejtori i blaugranëve, Robert Fernandez, ka vëzhguar mbrojtësin gjatë derbit Della Maddoninna, ndërmjet Milan-Inter.

De Siglio ka kontratë me Milanin deri në verën e vitit 2018, ashtu që transferimi i tij mund të kushtojë më lirë, nëse refuzon ta vazhdojë kontratën me kuqezinjtë. /Periskopi.com/

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending