Connect with us

Sporti

De Boer kritikon lojtarët pas humbjes

Published

on

Trajneri i Interit, Frank De Boer ka reaguar pas humbjes së mbrëmshme të skuadrës së tij nga Hapoel Beer-Sheba, në ndeshjen e parë të fazës së grupeve në Europa Ligë.

Zikaltërit u mposhtën në shtëpi me rezultat 0:2 na skuadra izraelite, ndërsa holandezi nuk kursen kritikat për futbollistët e tij.

“Ne duhet të analizojmë këtë lojë. Para së gjithash, unë ndihem shumë keq për tifozët të cilët erdhën në stadium, sepse ne nuk fituam”, deklaroi De Boer.

“Ne e humbëm topin shumë herë. Jam i zemëruar, sepse jam i bindur se do të mund të shënonim golin e parë dhe kishim mundësi ta bënim një gjë të tillë. Jam i bindur që ne mund të përmirësohemi”, shtoi ai. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending