Connect with us

Sporti

De Boer flet pas shkarkimit

Trajneri i shkarkuar nga Interi, Frank de Boer ka folur pas shkarkimit nga pozita e deritanishme.

Published

on

Holandezi ndihet keq për këtë shkarkim dhe falënderon tifozët që i dhanë mbështetje për aq kohë sa drejtoi klubin zikaltër.

“ShumĂ« keq qĂ« pĂ«rfundoi kĂ«si soji. PĂ«r tĂ« kryer kĂ«tĂ« projekt nevojitet mĂ« shumĂ« kohĂ«. Dua tĂ« falĂ«nderoj tĂ« gjithĂ« tifozĂ«t pĂ«r mbĂ«shtetjen qĂ« mĂ« kanĂ« dhĂ«nĂ« pĂ«rgjatĂ« kĂ«tyre muajve”, ka thĂ«nĂ« De Boer. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending