Connect with us

Sporti

De Boer flet pas humbjes nga Sampdoria

Trajneri i Interit, Frank De Boer ka folur pas humbjes ndaj Sampdorias.

Published

on

Zikaltërit u mposhtën me rezultat minimal 1:0, në ndeshjen e zhvilluar si mysafir.

Por, trajneri holandez nuk mendon se mund të shkarkohet nga drejtuesit e klubit.

“E ardhmja? Besimi qĂ« ka klubi nuk ndryshon brenda javĂ«s. Kemi skuadĂ«r tĂ« mirĂ« dhe mund tĂ« pĂ«rmirĂ«sohemi”, deklaroi De Boer.

ËshtĂ« pritur shumĂ« qĂ« Interi tĂ« kĂ«ndellet me ardhjen e De Boer, mirĂ«po njĂ« gjĂ« e tillĂ« nuk po ndodh, pĂ«rkundĂ«r faktit se kjo skuadĂ«r ka njĂ« numĂ«r tĂ« konsiderushĂ«m tĂ« yjeve. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending