Connect with us

Sporti

De Biasi: Nuk do e refuzoja këtë skuadër

Përzgjedhësi i Kombëtares Shqiptare, Gianni de Biasi ka reaguar pas spekulimeve që e lidhin atë me marrjen e detyrës së trajnerit te Interi.

Published

on

Ditë më parë u raportua se i pari i pankinës së Kuqezinjve mund të emërohej trajner i zikaltërve në një të ardhme të afërt.

Vetë italiani me pasaportë shqiptare thotë se do t’i përgjigjej një thirrje të tillë.

“Interi? Pas Tripletës humbi siguri. Duket sikur nuk e dinë çfarë peshqish të kapin. Nëse do të vinte një telefonatë nga Interi? Do të përgjigjesha dhe do të flisnim”.

“Kthimi në Itali? Kur ika nga Udinese thashë që nuk do të kthehesha më, por ishte për faktin se kisha 4-5 lojtarë që nuk e meritonin të stërviteshin me skuadrën, por vlenin shumë në treg dhe klubi nuk më lejonte të veproja në mënyrë të tillë”, ka thënë De Biasi. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending