Connect with us

Sporti

De Biasi fton këtë talent për ndeshjen me Israelin (Foto)

Pas Liridon Latifit dhe Eros Grezdës që patën fatin të ishin në grumbullimin e shkuar, këtë herë është Endri Çekiçi që pritet të jetë në listën e De Biasit për përballjen me Izraelin.

Published

on

Mesfushori i Lokomotivës së Zagrebit pritet që të jetë një prej emrave të rinj që do të shtohen në përfaqësuesen e madhe. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, futbollisti ka njoftuar rikthimin si kuqezi.

Nisur nga fakti se i radhës është grumbullimi i Kombëtares A, atëherë Endri Çekiçi ka njoftuar për ftesën e italianit. 19-vjeçari nga Pogradeci ka kaluar nga të gjithë ekipet kuqezi të moshave, U-17, U-19 dhe U-21 dhe tashmë pritet që të katapultohet në Kombëtaren A.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending