Connect with us

Sporti

De Biasi do të braktisë Shqipërinë për Palermon

Published

on

Trajneri italian, Gianni De Biasi, ka tronditur Shqipërinë. Ai ka thënë se dëshiron që nëj ditë të ulet në stolin e Palermos. Këto deklarata trajneri italian i ka thënë për “radio time”.

De Biasi, si futbollist ka veshur në 105 ndeshje fanellën e kësaj skuadre.

“Do të më pëlqente shumë që në të ardhmen të drejtoja Palermon. Askush nuk më ka kërkuar dhe as nuk e njoh Zamparinin, por jam i bindur se aty rriten shumë talente. Pak a shumë siç bëra unë në Shqipëri. Nuk nevojiten emra shumë të mëdhenj, por njerëz të motivuar, që luajnë për kolektivin dhe që sakrifikohen. Sipas meje, në Palermo ekzistojnë këto potenciale, është mëkat që nuk shfrytëzohen”, ka deklaruar De Biasi për “Radio Time”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending