Connect with us

Sporti

De Biasi-Inter, a mund ta besoni?

Interi dje pësoi një humbje shokuese ndaj Atalantës, dhe tashmë vendi i De Boer është më në rrezik se kurrë.

Published

on

Në listën e emrave që mund të ulen në pankinën e zikaltërve është dhe Gianni De Biasi.

Gazetari dhe analisti i njohur sportiv italian, Ivan Zazaroni, nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka shtuar emrin e trajnerit aktual të Shqipërisë si një zgjedhje perfekte për pankinën zikaltër.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending