Connect with us

Lajme

Daut Haradinaj: Millosheviqi deshi ta ndajë Pejën e Istogun e t’i lidhte me veriun

Njëri prej komandantëve të Dukagjinit, Daut Haradinaj, ka thënë në emisionin “Personale” të TV Dukagjinit se ideja e Millosheviqit ka qenë ta ndajë edhe Pejën dhe përkrah Bistricës kah Istogu të lidhet me veriun.

Published

on

Madje, Haradinaj e ka lidhur edhe arrestimin e tij, pas lufte, me këtë zhvillim.

“U kam thënë se sa të jem gjallë nuk do të zbatohet ai plan”, ka thënë Haradinaj.

Vëllai i liderit të AAK-së, Ramush Haradinajt, e ka bërë përgjegjës SHIK-un për të gjitha përfoljet se ai është përfshirë në haraç.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending