Connect with us

Lajme

Daut Haradinaj ka një mori pyetjesh për Edita Tahirin (Video)

Deputeti Daut Haradinaj nga AAK-ja, sot në Asamblenë e NATO-s i ka shtruar disa pyetje në drejtim të ministres për dialogun Kosovë-Serbi, Edita Tahiri.

Published

on

Ai madje ka përmendur edhe faktin e lëvizjes së lirë në Mitrovicën e Veriut, që sipas Haradinajt nuk qëndron.

Përmes një videoje që vetë Haradinaj e ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook, mund t`i ndiqni pyetjet që ai i ka drejtuar Tahirit, përcjellë Indeksonline.

“Sot në Asamblenë Parlamentare të NATO-s. Pytja dhe shqetësimet e mia e të shumicës së qytetarëve të Kosovës në lidhje me keqvajtjen e bisedimeve Kosovë-Serbi, drejtuar kryesueses së palës kosovare,Edita Tahirit”, ka shkruar ai.

Më poshtë mund të ndiqni videon.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending