Connect with us

Sporti

Darmian: Nuk largohem nga Manchester United

Matteo Darmian insiston se nuk është e vërtet që ai ka marrëdhënie të mira me trajnerin Jose Mourinho.

Published

on

Mbrojtësi nuk ka luajtur shumë dhe është i lidhur me një kalim te Interi që në janar.

Lëndimet e Antonio Valencia dhe Luke Shaw i kanë dhënë disa minuta dhe ish-lojtari i Torinos thotë se nuk mendon largimin.

“Jose Mourinho dëshiron të më largojë? Kam lexuar gjëra të tilla, por nuk mendoj që është e vërtet”.

“Jam duke punuar në mënyrën dhe po përmirësojë vetën që ta bind trajnerin. Nuk jam duke menduar për transferimin, asi është shumë herët”, ka thënë Darmian. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending