Connect with us

Sporti

Dani Alves kryen vizitat mjekësore te skuadra e madhe evropiane

Published

on

PSG është gati për të mbyllur marrëveshjen me anësorin e Juventusit, Dani Alves.

Braziliani është në Paris dhe pritet t’i kryej vizitat mjekësore në një nga klinikat private.

Alves do të transferohet te skuadra e Emery si futbollist i lirë pasi mbylli kontratën me Juventusin. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending