Connect with us

Lajme

Dalin rezultatet për shqiptarin në Itali që dyshohej se ishte infektuar me Koronavirus

Published

on

Në një kohë ku koronavirusi ka shkaktuar viktimën e 7, një lajm i mirë vjen nga Italia, ku sipas medieve një emigrant shqiptarë i cili fillimisht u dyshua si i prekur nga virusi ka rezultuar negativ.

Ai iu nënshtrua analizave përkatëse nga mjekët italiane pasi kishte shfaqur disa simptoma dyshuese me kronavirusin, pro më pas ai rezultoi se nuk ishte prekur nga virusi vdekjeprurës.

Shqiptari u shtrua në spitalin e Avellinos pas një qëndrimi prej disa ditësh në Verona , në veri të Italisë.

Mediat italiane raportojnë se emigrant shqiptar kishte shfaqur temperaturë të lartë dhe kollë të fortë por fatmirësisht nuk ishte prekur nga koronavirusi.  Mjekët i kanë dhënë edhe një recetë kurimi për bajamet të cilat i kishte të irrituara.

Ndërkohë numri i të infektuarve nga ky virus i lindur në Kinë ka shkuar në mbi 230 persona në Itali.

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending