Connect with us

Lajme

Dalin emrat e dy të vrarëve sonte në Gjakovë

Published

on

Një krim i rëndë ka tronditur Gjakovën këtë mbrëmje.

Policia ka thënë se dy të vrarët janë personat me iniciale P.N dhe K.M, dhe se që të dy kishin rreth 50 vjeç.

Siç është thënë në njoftimin e Policisë, M.K ka shtënë me revole drejt personit K.M, dhe më pas personi i parë ka vrarë veten.

Periskopi, ndërkohë, ka mësuar nga burime jozyrtare se të vrarët janë Kristë Memaj dhe Pjetër Memaj.

Burimet thontë se është Kristë Memaj ai që ka vrarë Pjetër Memajn, e më pas edhe veten.

Policia është duke e hetuar rastin ende. /Periskopi/

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending