Connect with us

Sporti

Cristiano Ronaldo ‘argëtohet’ me këngën ‘Hatixhe’? (Video)

Cristiano Ronaldo gjendet në Ibiza për pushime

Published

on

Reperi Capital T, dy javë më parë ka publikuar projektin e tij ‘Hatixhe’, të cilin e solli në bashkëpunim me Mixey.

Kënga është riprodhim i versionit të mëhershëm të ‘Hatixhe’ dhe po pëlqehet shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Në rrjetin social Instagram, Capial T ka publikuar një video në të cilën shihet fustbollisti i njohur Cristiano Ronaldo duke u argëtuar me këngën ‘Hatixhe’.

Ai është bashkë me dy fëmijë dhe me lëvizje të kokës shijonin këngën, video e cila me gjasë është montazh.

Sipër videos së publikuar, Capital T ka shkruar “@cristiano ??”.

A është apo jo e vërtetë kjo video, mbetet ta mësojmë. 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending