Connect with us

Sporti

Cristiano Ronaldo afër kontratës gati 1 miliardëshe

Superylli i Real Madridit, portugezi Cristiano Ronaldo është afër një marrëveshjeje marramendëse me kompaninë, Nike.

Published

on

Katër herë fituesi i Topit të Artë ka gjeneruar mbi 422 milionë funta për kompaninë sportive gjatë vitit 2016, vetëm duke postuar në llogaritë e tij në Twitter, Instagram dhe Facebook.

Portugezi përjetoi një vit fantastik vitin e kaluar, duke fituar Ligën e Kampionëve me Real Madridin si dhe Kampionatin Europian me kombëtaren portugeze. /Periskopi.com

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending