Connect with us

Sporti

Coquelin mund të mungojë për 10 javë

Alexis Sanchez, Theo Walcott dhe Mesut Ozil ishin ata që gjetën rrugën e golit në fitoren e thëllë prej 3 me 0 kundër rivalit lokal në takimin e djeshëm, por jo gjithçka ishte pozitive nga kjo përballje.

Published

on

 

 

Kjo për shkak se mesfushori defansiv Coquelin ka pësuar një lëndim në gju, që mund ta mbajë jashtë fushe për 10 javë, raporton Express.co.uk.

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka konfirmuar se ky është lëndim i ngjashëm me atë të vitit të kaluar, transmeton Koha.net.

“Ai ka lënduar gjurin në të njëjtin vend si në vitin e kaluar ndaj West Bromit. Kjo është pjesa negative e këtij takimi. Momentalisht nuk e dimë nëse dëmtimi është i madh apo jo, duhet të presim 48 orë për këtë. Por, ai u largua nga stadiumi me një mbajtëse dhe kjo më shqetëson”, ka thënë Wenger pas takimit./Koha/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending