Connect with us

Sporti

Conte paralajmëron largimin e Fabregas

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte ka folur për mundësinë e largimit të mesfushorit Cesc Fabregas.

Published

on

Ky i fundit ka qenë shumë i përfolur kohëve të fundit për një largim të mundshëm nga Stamford Bridge.

Mirëpo, trajneri italian thotë se 29-vjeçari do të qëndrojë te kjo skuadër të paktën deri në verë.

“Jemi në fillim të nëntorit dhe është herët të flasim për këtë”, deklaroi Conte.

“Fabregas është lojtar i Chelseat dhe jam i lumtur që e kam në skuadër. Tani është koha që ai të shërohet dhe të qëndrojë me ne deri në fund të sezonit”.

Ish-anëtari i Arsenalit dhe Barcelonës shpeshherë nuk ka qenë zgjedhja e Contes në formacionin bazë dhe kjo ka shtuar spekulimet për një largim të mundshëm të tij. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending