Connect with us

Sporti

Conte: Mund ta bëj Hazardin të shkëlqejë sikur Messi

Published

on

Pas një sezoni mjaft të keq që Chelsea kaloi, shpresat dhe optimizmi është rritur me kryetrajnerin e ri, Antonio Conte. Fryma hiperaktive e tij ka sjellë besim edhe te tifozët e Chelseas anembanë botës.

Ai gjatë një conference për medie ka thënë se do të bëj ndryshime jo vetëm në klub, por edhe te individët, lojtarët më të mirë të Chelseas, transmeton Koha.net.

Konte ka thënë se beson shumë në yjet e Chelseas. Ai ka vënë theks të veçantë te belgu, Hazard.

“Mund ta bëj që të shkëlqejë sikur Messi. Kam biseduar me të për stërvitje që do t’i bëjmë dhe ai është në formë shumë të mirë taktike e psikike”, ka thënë Conte.

 

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending