Connect with us

Sporti

Conte flet për Juventusin, ka disa fjalë për yjet e kësaj skuadre

Antonio Conte nuk është mësuar që të humbas, dhe këtë gjë po e demostron edhe sezoni fantastik që po kalon me Chelsean.

Published

on

Ish trajneri i Italisë është kthyer të flasë edhe për Juventus-in në një intervistë të gjatë për “La Gazzeta Dello Sport”.

“Juventus, që është skuadra e tetë në botë për sa i takon shumës që shpenzon për pagat e lojtarëve, nuk mund të kufizohet vetëm te Seria A. Një ekip me atë përbërje duhet të ketë objektiva të mëdha. Nëse rivalët të shesin Higuain dhe Pjanic, gjithçka është më e lehtë”, u shpreh trajneri italian.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending