Connect with us

Sporti

Conte: Arsenalin mund ta mposhtim me këtë lojtar

Trajneri i Chelseat, Antonio Conte beson se përballja me Arsenalin është ndeshje speciale për mesfushorin Cesc Fabregas. Ky i fundit ka qenë më herët pjesë e ‘topçinjve’, ndërsa ish-trajneri i Juventusit beson se futbollisti në fjalë mund të jetë çelësi i fitores ndaj Arsenalit.

Published

on

Trajneri italian thotë se mesfushori i njohur ka stërvitur mjaft shumë dhe ka shumë gjasë të nisë lojën si titullar.

“Përballja me Arsenalin është speciale për Cesc. Ai është stërvitur mjaft mirë dhe ka shumë mundësi që të nisë lojën si titullar”, deklaroi Conte.

“Gjithsesi, nuk e kam vendosur plotësisht 11-shën startuese. Por, fakti që Fabregas e njeh mjaft mirë Arsenalin, mund të jetë një ndihmë e madhe për t’i mundur pikërisht me të në fushë”. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending