Connect with us

Sporti

Conor McGregor shkakton trazira në Liverpool (Foto)

Published

on

Luftëtari i UFC, Conor McGregor ka udhëtuar me miqtë e tij në qytetin e Liverpoolit ditën e shtunë.

Pas arritjes në Liverpool, McGregor me shokë hipën në disa Rolls-Royce dhe u larguan, shkruan Periskopi.

Ai sonte natën vonë është i ftuar në klubin e natës Mansion, në Liverpool. /Periskopi/

Conor McGregor was among the star-studded crowd to attend Aintree on Saturday 

McGregor, wearing an open Louis Vuitton shirt, flew to Liverpool for the Grand National 

The UFC star opted for this attire as he prepared to watch the horse racing showpiece

McGregor, wearing a black tracksuit and white trainers, poses on the plane's wing

After arriving in Liverpool, the UFC star changed his attire ahead of the Grand National 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending