Connect with us

Sporti

Conor McGregor poston përmbledhjen e momenteve të tij më të mira në UFC dhe është brutale

Published

on

Derisa Conor McGregor po përgatietet për rimecin potencial me Dustin Poirier, ish-kampioni i dy divisioneve në UFC shfrytëzoi Instagramin për ta promovuar veten para luftës së shumë pritur.

Derisa ende nuk ka datë zyrtare të përballjes, shefi i UFC-së, Dana ëhite ka thënë se është punë e kryer, duke u shprehur: ”Lufta është punë e kryer, mendoj ashtu, po. Sa di unë, është punë e kryer,” transmeton Periskopi.

Nga ajo që dimë, lufta pritet të zhvillohet në janar të vitit të ardhshëm, transmeton Periskopi.

Dhe tash, McGregor ka publikuar një video përmbledhëse nga momentet e tij më të mira në UFC, të cilën ua sjell Periskopi më poshtë, dhe aty nënvizohet pse ai konsiderohet si një prej luftëtarëve më të frikshëm në MMA.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending