Connect with us

Sporti

CNN: U dëshmua dashuria e vëllezërve, por fitoi Graniti

Published

on

Në një artikull analitik, CNN Sport shkruan për ndeshjen mes Zvicrës dhe Shqipërisë. Natyrisht, si personazhe kryesore të ndeshjes, janë vëllëezërit Xhaka.

Dashuria e vëllezërve Xhaka sipas CNN, u dëshmua, por fitoi Graniti./ Periskopi/

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending