Connect with us

Sporti

Çmendet Mourinho largon yllin e United

Jose Mourinho si duket do të fillojë të largojë disa lojtarë që nuk bëjnë në planet e tij.

Published

on

Sipas The Sun, e cila i referohet burimeve brenda klubit anglez. Mourinho thuhet se ju ka bërë të qartë disa prej yjeve të klubit se mund të largohen nga klubi në janar. Në mesin e tyre gjindet edhe kapiteni i skuadrës Wayne Rooney.

Menaxheri portugez besohet se ka folur me anglezin se nëse dëshiron vendin startues të largohet nga Manchester Unitedit.

Memphis Depay dhe Morgan Schneiderlin po ashtu besohet se do të largohen në afatin kalimitar të janarit. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending