Connect with us

Lajme

Clintonët dhe Trumpët dikur ishin miq

Loja e jashtëzakonshme me episode sensacionale dhe intriguese për fron në historinë moderne dëshmohet më së miri nëpërmjet dy fotografive.

Published

on

E para pasqyron ceremoninë ekstravagante të martesës së tretë të Donald Trumpit në Mar-a-Lago në janarin e vitit 2005; senatorja e re e New Yorkut qesh teksa shikon ngultas magnatin e fuqishëm të veshur me kollare derisa flet diçka me Hillary Clintonin, burrin e saj, ish-presidentin Bill Clinton dhe nusen e tij të re, Melania, shkruan sot “Koha Ditore”.

“Tinejxherë të dashuruar”

Donald Trumpi dhe Hillary Clintoni duken “thjesht si tinejxherë të dashuruar” kur i hidhni sy momentit të kapur nga shkrepja e fotografisë, ka thënë David Patrick Columbia, redaktor në ueb faqen e gazetës njujorkeze, ‘Times”.

Fotografia e dytë është krejt me tjetër humor, ku Hillary duket si të ishte pjesë e ndonjë skene të filmave horrorë teksa kacafytet verbalisht në debat me Trumpin në debatin e parë presidencial të muajit të kaluar që u mbajt në St. Louis.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending