Clinton mund ta kenë helmuar

Periskopi.com Lajme

Vetëm një ditë pasi i ra të fikët dhe disa ditë pas fillimit të spekulimeve rreth shëndetit të kandidates për presidente të SHBA-ve, Hillary Clinton, vjen edhe një deklaratë “bombë” – kësaj radhe nga një mjek i njohur.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për mjekun e njohur Bennet Omalu, i cili nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka thënë se Hillary Clinton mund të jetë helmuar.

“Këshilloj që Clintonit t‘i bëhet një analizë toxikologjike në gjak”, ka shkruar ai. “Është e mundur të jetë helmuar”.

Shpërndaje në: