Connect with us

Lajme

Clinton falënderon mbështetësit sekret në Facebook

Hillary Clinton ka postuar një mesazh falënderues në faqen e mbështetësve të saj në Facebook.

Published

on

Ky grup që është formuar në këtë rrjet social vetëm 18 ditë më parë, tashmë ka 1.9 milionë anëtarë, kjo sipas The Washington Post.

Në këtë grup, kryesisht është diskutuar kryesisht për veshjen e kostumeve në vendvotime, transmeton Klan Kosova.

“Falemnderit të gjithëve për mbështetjen tuaj, punën e jashtëzakonshme dhe votat tuaja. Sonte, shpresoj se do të thyejmë akullin dhe të gjithë të veshim kostume për një rast më të mirë – fitoren”, ka shkruar Clinton.

Ngjashëm edhe nga exit polls e publikuara nga mediat tjera, Clinton ka kryesuar dukshëm kundrejt kandidatit republikan Donald Trump.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending