Connect with us

Lajme

Clinton dhe Trump fitojnë New Yorkun

Published

on

Ashtu edhe siç ishte paralajmëruar Hillary Clinton tek Demokratët dhe Donald Trump tek Republikanët kanë fituar zgjedhjet e brendshme të partive të tyre në New York.

Clinton e ka mposhtur kundër-kandidatin e saj, Bernie Sanders, duke iu afruar edhe më shumë nominimit të Demokratëve.

Fitorja e Donald Trump ka qenë edhe më bindëse dhe kjo i ka mundësuar atij të afrohet edhe më shumë tek numri i 1237 delegatëve që i mundësojnë nominimin e Partisë Republikanë për zgjedhjet e nëntorit.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending