Connect with us

Lajme

Çka thoshte dikur Armend Zemaj për zgjedhjen e Thaçit president?

Published

on

Kohë më parë, Armend Zemaj mund të mos e imagjinonte se do të ishte dëshmitar i zgjedhjes së Thaçit president, dhe jo vetëm kaq.

Të rrinte në sallë dhe të ishte kontribues në sigurimin e kuorumit për këtë gjë.

Për Zemajn, madje ishte diçka jo normale që dikujt nga LDK-ja t’i kërkohej vota për zgjedhjen e Hashim Thaçit president.

Shikojeni këtë video për të parë një kronologji të shkurtër qëndrimesh të deputetit Armend Zemaj në lidhje me këtë çështje.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending