Connect with us

Sporti

Çka i tha Mourinho, pas takimit Antonio Contes?

Është zbuluar se çfarë i ka thënë Jose Mourinho në vesh pas përfundimit të takimit trajnerit të Chelseat, Antonio Conte.

Published

on

Ekipi i Jose Mourinho është turpëruar nga ish skuadra e tij, Chelsea, me rezultat të pastër 4-0. Pas që përfundoi ndeshja në përshendtjen e zakonshme të trajnerëve pas takimit, strategu portugez duket se nuk i kanë pëlqyer lëvizjet dhe mënyra e festimit të italianit gjatë ndeshjes.

“Bëje atë kur rezultati është 1:0, jo 4:0. Është një poshtërim”, sipas Sky Sport.

Tekniku italian në minutat e fundit të takimit i kërkonte tifozëve vazhdimisht të ishin të zhurmshëm dhe të jepnin përkrahje maksimale, por kjo nuk i ka pëlqyer Mourinhos. /Periskopi.com

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending