Connect with us

Sporti

Çka po ndodh me Ibrahimovic?

Në Angli entuziazmi për ardhjen e Zlatan Ibrahimovic duket se zgjati shumë pak. Ai që u cilësua si blerja më e mirë me parametra zero, për shumë persona po rezulton një dështim i vërtetë.

Published

on

Suedezi deri tani ka shënuar 6 gola me fanelën e “Djajve të Kuq”, por në 5 ndeshjet e fundit ai ka dështuar në tentativat e tij për të gjetur rrugën e rrjetës, një situatë të cilën Ibra nuk e përjeton që nga viti 2010.

Kjo e dhënë ka shqetësuar jo pak tifozët e Manchester United, ndërkohë që kritikat ndaj tij në media janë shtuar ndjeshëm. Të gjithë duket se e shohin Ibrahimovic si fajtorin kryesor të krizës së Manchester United, madje është arritur deri aty sa të kërkohet edhe lënia e tij jashtë formacionit bazë.

Është pikërisht “Manchester Evening News” që i ka bërë apel trajnerit Jose Mourinho që të lërë në stol suedezin dhe në vendin e tij të aktivizojë Rashford ose Martial.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending