Connect with us

Sporti

Çka i ndodhi ish-doktoreshës së Chelseat në muajin e mjaltit?

Eva Carneiro u ballafaqua me frikë të madhe gjatë muajit të mjaltit.

Published

on

Ish doktoresha e Chelseas, Eva Carneiro u kërcënua me vdekje gjatë muajit të mjaltit.

Ajo ishte cak i kërcënimeve pas largimit të diskutueshëm nga klubi i Premierligës.

“Ata ishin qyqarë të paftyrë që më kërcënonin edhe me vdekje”, deklaroi ajo për “The Sun”, përcjell “Lajmi.net”.

Ajo ishte quajtur “naive” nga Jose Mourinho në gusht të vitit 2015 për mënyrën e trajtimit të mesfushorit Eden Hazard.

Ajo pranoi një marrëveshje gjyqësore nga Chelsea në qershor. Por, akuzat dhe sulmet nuk u ndalën as pas largimit nga Stamford Bridge.

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending