Connect with us

Lajme

Çka është Organi Shqyrtues i Prokurimit, për të cilin janë kapur PDK dhe LDK?

Published

on

Nëse një kompani pretendon se i është bërë e padrejtë në një tender, mund të ankohet në Organin Shqyrtues të Prokurimit, OSHP’ja është institucioni i fundit që ka përgjegjësi për shqyrtimin e tenderëve.

Ky institucion mund të anulojë një tender, dhe mund të jap masa ndëshkuese për ata që kanë shkelur procedruat e tenderimit

Kjo video, ju njofton më shumë rreth funksionit të OSHP-së.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending