Connect with us

Lajme

Çka deklaronte Ibrahim Rugova në lidhje me Trepçën dhe zgjidhjen për të?

Published

on

Gazetarja: Zoti Rugova, përmendët Trepçën? Çka është problem, a është problem politik apo ekonomik Trepça sipas jush?

Rugova: Momentalisht jemi duke punuar që të bëjmë hapjen e Trepçës, por mos harroni është një gjigand shumë i madh dhe duhet shikojmë mundësinë, ideja jonë ishte që për momentumin, për momentin çastin politik, një numër i klasës punëtore që nuk ka hyrë as në biznesin  privat as në fushat tjera, do të ishte mirë që së pari të kthehet një numër i punëtorëve, të relaksohet jeta politike dhe publike pastaj të shikojmë vlefshmërinë apo rentabilitetin e Trepçës ma vonë sa si do të punojmë sepse është një gjigand me randësi të madhe për Kosovën dhe natyrisht se UNMIK dhe ne të tjerët e kemi në konsiderim…

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending