Connect with us

Lajme

Çka deklaronte dikur Mustafa për SHIK’un?

Published

on

Kryeministri Isa Mustafa thoshte dikur se ai nuk mund të qeverisë me njerëz të SHIK’ut.

Ai deklaronte:

Për shembull ka qenë tek VV që të bëhet nje grup hetimor për SHIK dhe ne s’jemi pajtuar që të bëhen ato sepse kemi thënë se SHIK nuk ka vepruar në bazë të Kushtetutës dhe ligjeve të Kosovës

Dhe se grupi parlamentar nuk mund të hetojë dicka që nuk ka qenë I lidhur me ligje dhe me Kushtetutën

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending