Connect with us

Lajme

Çitaku merr vulat, bllokohet puna në Stacionin e Autobusëve

Published

on

Përfaqësi i punëtorëve të Stacionit të Autobusëve në Prishtinë, Sheqeri Abazi ka treguar se puna në stacion do të bllokohet derisa nuk merret vendim për largimin e drejtorit dhe derisa të kthehen vulat të cilat janë marrë nga shefi ekzekutiv, Ylber Çitaku, tanimë i shkarkuar nga bordi i drejtorëve.

Punëtoret të mllefosur kanë bllokuar hyrjen e cila të dërgon për te zyret ku bëhet punë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending