Çiljeta ka diçka për t’i thënë Noizyt dhe Encës (Foto)

Periskopi.com Showbiz

“Zhurma Fest” ka rezultuar një sukses për Encën dhe Noizyn.

Por duket se ata nuk janë të vetmit që janë gëzuar për çmimet e fituara. Përmes një fotoje të Instagram ka qenë këngëtarja Çiljeta Xhilaga gjithashtu pjesë e grupit OTR që i ka uruar për mbrëmjen e djeshme. “Urime bishat”,-shkruan Çiljeta krahas fotos së Encës dhe Noziyt në rrjete sociale.

Shpërndaje në: