Connect with us

Lajme

Cili është hajni?

Kryetari aktual i Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe ish-kryetari, Avni Kastrati, vazhdojnë ta  quajnë njeri-tjetrin – hajn. Avni Kastrati e quan Bahtirin edhe mashtrues të madh, ndërsa ky i fundit fajëson Kastratin dhe PDK-në, se duke vjedhur e kanë “shtrirë për tokë” qytetarin e Mitrovicës.

Published

on

Bazuar në deklarata, përgjigje e kundërpërgjigje të dy kryetarëve të fundit të Mitrovicës, duket se me qytetin buzë Ibrit, në tri mandatet e fundit kanë qeverisur dhe janë duke qeverisur hajnat. Kryetari aktual i Mitrovicës, Agim Bahtiri dhe ish-kryetari, Avni Kastrati, vazhdojnë ta  quajnë njeri-tjetrin hajn.

Avni Kastrati e quan Bahtirin edhe mashtrues të madh, ndërsa ky i fundit fajëson Kastratin dhe PDK-në, se duke vjedhur e kanë “shtrirë për tokë” qytetarin e Mitrovicës”, shkruan gazeta ‘Zeri’.

Dega e PDK-së në Mitrovicë, pothuajse për çdo javë organizon konferencë me gazetarë nëpërmes të cilave akuzon të parin e Mitrovicës, Agim Bahtiri, për mashtrim dhe hajni. Madje, PDK-ja në Mitrovicë, si dhe vetë kreu i saj, Avni Kastrati nuk kanë hezituar ta vlerësojnë Bahtirin si mashtruesin më të madh që siç kanë thënë, “nuk do të vie në 50 vitet e ardhshme”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending