Connect with us

Lajme

Cilës parti do t’i bashkohet Veton Surroi?

Published

on

Vite më parë Veton Surroi u largua nga politika. Në promovimin e librit të tij në tiranë, Surroi ka folur për politikën shqiptare.

Surroi tha se “të jetosh në mesin e shqiptarëve është sikur të jetosh në mesin e shumë demonëve”.

Ish-kryetari i partisë Ora, nuk e mohon kthimin në politikë.

“Unë kam qenë në politikë për të dhënë, jo për të marrë, po të ketë nevojë nuk do ta mohoja angazhimin tim” ka thënë Surroi.

Nuk dihet nëse surroi do të kthehet në politikë dhe në cilën parti.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

TEST PER MAIN POST PAGE

Published

on

By

this is just a test to see how Gjergji is doing….spolier alert he seems do be doing good.

Continue Reading

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Lajme

TESTI 2 PER SLIDER HYHYHY

Published

on

By

Continue Reading

Trending