Connect with us

Sporti

Cilës do ja vëni paratë? Barça – Juve, ja kë favorizojnë bastet

Published

on

Juventus dhe Barcelona do të zbresin në fushën e “Juventus Stadium” për të zhvilluar ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Kompanitë e basteve favorizojnë bardhezinjtë për shkak të fushës vendase, megjithëse dallimi në kuota nuk është edhe shumë i madh.

Ndërkohë që tre kompani bastesh e kanë zvogëluar koeficentin e fitores së Juventusit, duke i kuotuar bardhezinjtë si fitimtar në këtë sfidë.

Me rreth 2.5-2.6 kuotohet fitorja e kampionit italian ndërsa Barca ka kuotë 2.8-2.9 gjersa për barazim bastoret kanë dhënë kuotë 3.4-3.6.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending