Connect with us

Sporti

‘Ciao, Ciao’ Spalleti, Roma gjen trajner të ri

Luciano Spalleti si duket është duke i shijuar ditët e fundit si trajner i Romës.

Published

on

Sipas mediave italiane, skuadra e Romës është duke kërkuar trajner të ri për sezonin e ardhshëm.

Në top listën e drejtuesve të romakëve janë Vicenzo Montella dhe Gian Pero Gasperini, përcjell Periskopi.

Një emër të tjetër që është duke u lakuar në mediat italiane është edhe Unay Emery, i cili pritet të shkarkohet nga PSG në fund të sezonit. /Periskopi/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending