Connect with us

Sporti

‘Ciao’ Arsenal, Sanchez transferohet për 50 mln euro te gjiganti i Premierligës

Published

on

“Radio Cooperativa’ raporton se Sanchez ka vendosur që ky sezon të jetë i fundit te Arsenali, dhe City janë të gatshëm t’i ofrojnë atij një kontratë të majme, për ta bindur për transferim në ‘Etihad Stadium’.

Manchester City pritet të bind edhe Arsenalin, duke ia ofruar 50 milionë për shërbimet e 28 vjeçarit.

Ky transferim mund të konkretizohet më lehtë nëse Arsenali dështon të sigurojë një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve, e për ta bërë këtë, e pret punë shumë e vështirë.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending