Connect with us

Sporti

Chicago mposht Bostonin

Dueli i parë i stinorit ka filluar me fitore për Chicago Bulls.

Published

on

Të udhëhequr nga përforcimi i ri (i rikthyer në shtëpi), Dwyane Wade dhe Jimmy Butler, demat e Chicagos kanë mposhtur Boston Celtics 105-99, në duelin më interesant të mëngjesit të sotëm në NBA.

Butler përfundoi duelin me 24 pikë të shënuara e 7 kërcime, ndërsa Wade kontribuoi me 22 pikë, 6 kërcime e 5 asistime në fitoren e parë të demave këtë stinor.

Në anën tjetër, 25 pikë e 4 asistime të Isaiah Thomasit nuk mjaftuan për Bostonin që shënoi disfatën e parë të stinorit pas dy ndeshjeve.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lajme

SKANDAL UFC FEATHERWEIGHT CHAMP KNOCKS OUT PESANT

Published

on

By

UFC Featherweight Super Star Denisa “ANXHELIKA” Axhanela knocks out nje pesant ne MANA BOARD GAMES ne prishtine, presidenti i UFC Prishtina Berti Grorani thot se preferon te goditet nga Francis Nunganu se sa nga Denisa, Co owner i UFC Prishtina edhe Welterweight champ Ari Gojani nuk ka guxuar te flas per incidentin nga frika se Denisa mund ta godas. Fjolla Gjikolli eshte shume e kenaqur me qka ka ndodhur deri tani.

Continue Reading

Sporti

sport 3

Published

on

By

Continue Reading

Sporti

sport 2

Published

on

By

Continue Reading

Trending